body-dark
Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat Straumann sīkdatņu politikai.
UZTICAMĀKIE ŠVEICES ZOBU IMPLANTI

Viens no lielākajiem neatkarīgajiem pētījumiem Zviedrijas zobārstniecības vēsturē ir parādījis, ka ārstēšanas panākumi lielā mērā ir atkarīgi no implanta ražotāja. Pētījumā pierādīja, ka STRAUMANN implanti tika zaudēti līdz 60 reizēm retāk nekā citu ražotāju implanti (*1).

Lai gan nav iespējams garantēt katras operācijas panākumus, daudzi pētījumi liecina, ka Straumann Roxolid SLActive implanti sasniedz līdz pat 99 % labākus ieaugšanas rādītājus pat sarežģītos gadījumos (pacientiem, kam diagnosticēts cukura diabēts, onkoloģiska saslimšana) (*2).

*1 Derks et al., 2013
*2 Nelson, et al., (2016), Cabrera-Dominguez J et.al., 2017, Khandelwal N. et.al., 2013

3D
attēls
reālais
izmērs 3,3 mm
UNIKĀLAS IMPLANTA ĪPAŠĪBAS

Patentētais titāna un cirkonija implanta sakausējums Roxolid ir stiprāks un tam ir labāka bioloģiskā saderība. SLActive implanta virsma uzlabo dzīšanas procesus par 50%.

ROXOLID
Titāna un cirkonija sakausējums ir par 40% stiprāks nekā standarta titāna implants.
SLACTIVE
Labāka saķere ar kaulu – virsmas nanostruktūra veicina dzīšanas procesu un par 43% labāka saķere ar kaulu.
IMPLANTA SAKAUSĒJUMS - ROXOLID

Straumann ražo implantus no patentēta titāna/cirkonija sakausējuma – Roxolid. Zinātniskie pētījum pierādījuši, ka, aizstājot titānu ar Roxolid, jau tā augstais implantu ieaugšanas rādītājs (vidēji – 96,8%) palielinājās gandrīz par 2% – līdz 98,4%. .

Roxolid sakausējums ir par vairāk nekā 35% stiprāks nekā titāns. Gandrīz pusei pacientu nav pietiekams žokļa kaula apjoms, tādēļ ir nepieciešams to mākslīgi pieaudzēt. Tas savukārt palielina ārstēšanas izmaksas un pagarina ārstēšanas laiku. Roxolid sakausējums ļauj izmantot par vienu diametru mazāku implantu un 54% gadījumu izvairīties no kaula pieaudzēšanas operācijas, tādējādi samazinot iejaukšanos cilvēka organismā, kā arī būtiski samazinot izmaksas un ārstēšanas laiku..

Vairāk
TITĀNA UN CIRKONIJA SAKAUSĒJUMS - ROXOLID
IMPLANTA VIRSMA - SLActive

Par 43% labāks implanta kontakts ar kaulu (1). Hidrofils – uzlabo kaulaudu apgādi ar asinīm un paātrina jauna kaulu veidošanos (2). Implanta bioloģiski aktīvā virsma mazina iekaisumus (3).

*1 Wennerberg, Ann; Albrektsons, Tomass. 2010
*2 Frenks Švarcs et.al 2008
*3 Hotchkiss et.al 2016, Lee et.al. 2016. gads 2016

Vairāk
ATKĀRTOT
SLACTIVE
SLA
LIELĀKAIS ZOBU IMPLANTU RAŽOTĀJS PASAULĒ

Straumann ir zobu implantoloģijas aizsācējs un ražo ekskluzīvus zobu implantus. Vairāk nekā 65 gadu laikā ir atgriezis smaidu miljoniem cilvēku visā pasaulē..

Straumanis Latvijā - no 2007. gada. Visaugstākā kvalitāte un vislabākie rezultāti nodrošina to, ka katrs trešais Latvijā ievietotais zobu implants ir ražots Šveicē. .

Straumann sadarbojas ar vairāk nekā 150 universitātēm visā pasaulē, un šo implantu uzticamība ir apstiprināta vairāk nekā 3000 zinātniskajos pētījumos..