< Atpakaļ

Straumann priekšrocības

STRAUMANN: PACIENTU UN ĀRSTU IZVĒLE NR. 1 VISĀ PASAULĒ

Jau daudzus gadu desmitus Straumann ir populārākie zobu implanti pasaulē. Īpašā uzmanība pret medicīnas zinātni, pastāvīgā tehnoloģiju pilnveidošana, Šveices kvalitāte, plašais zobu implantu un protezēšanas detaļu sortiments un vienmēr elastīgās cenas nodrošina to, ka šodien Straumann vārds tiek uzskatīts par mūsdienu implantoloģijas kvalitātes standartu.


VISAUGSTĀKIE VEIKSMES RĀDĪTĀJI

Zviedrijā 2013. gadā tika veikts viens no lielākajiem neatkarīgajiem pētījumiem zobārstniecības vēsturē. Šajā pētījumā tika analizēti un apkopoti 9 gadu klīniskie rezultāti, kas apstiprina, ka zobu implantu ražotājam ir liela nozīme, no kā ir atkarīga ārstēšanas efektivitāte[1]. Kopējais implantu ieaugšanas rādītājs šajā pētījumā bija ļoti augsts – 96,4% no 11 311 implantiem! Straumann implanti tika zaudēti ļoti retos gadījumos: 2 līdz 60 reizes retāk nekā citu ražotāju implanti.

Implanta ieaugšanas rādītāju ietekmē materiāls, no kura tas izgatavots, kā arī implanta virsma, forma un savienojums ar zoba kronīti.


UNIKĀLS IMPLANTA SAKAUSĒJUMS - ROXOLID

Straumann ražo implantus no patentēta titāna/cirkonija sakausējuma – Roxolid. Zinātniskie pētījumi[1] parādīja, ka, aizstājot titānu ar Roxolid, jau tā augstais implantu ieaugšanas rādītājs (vidēji – 96,8%) palielinājās gandrīz par 2% – līdz 98,4%.

Roxolid sakausējums ir par vairāk kā 35% stiprāks nekā titāns[2]. Gandrīz pusei pacientu nav pietiekams žokļa kaula apjoms, tādēļ ir nepieciešams to mākslīgi pieaudzēt. Tas savukārt palielina ārstēšanas izmaksas un pagarina ārstēšanas laiku. Roxolid sakausējums ļauj izmantot par vienu diametru mazāku implantu un 54% gadījumu izvairīties no kaula pieaudzēšanas operācijas[3], tādējādi samazinot iejaukšanos cilvēka organismā, kā arī būtiski samazinot izmaksas un ārstēšanas laiku.

[1] Al-Nawas et al., 2011, Muller et al., 2015, Quirynen et al., 2015, Altuna et al.,2016.; [2] Bernhard et al., 2009.; [3] Al-Nawas et. al., 2014.

 


UNIKĀLA IMPLANTA VIRSMA - SLACTIVE

Straumann implantiem ir poraina virsma SLA, kas, kā liecina pētījumi[1], garantē labāku un ātrāku implanta ieaugšanu. Mūsdienās SLA virsma ir implantu ražošanas zelta standarts. Lai sasniegtu pilnību, Straumann izveidoja un patentēja īpašu implanta virsmu SLActive un paaugstināja implantu ieaugšanas rezultātus vēl nebijušā līmenī.

SLActive implants stimulē sadzīšanas procesus [2] , uzlabo kaulaudu apgādi ar asinīm[3] , mazina iekaisumus[4] un paātrina jauna kaula veidošanos[5] .

Rezultātā implanta ieaugšana norit divas reizes ātrāk: 1 mēneša laikā. Implanta veiksmīgas ieaugšanas rādītāji palielinās līdz 99-100%, pat sarežģītos gadījumos[6] .

Ja pacients vēlas pagaidu zobu uzreiz pēc implantācijas manipulācijas, labāku rezultātu sasniegšanai ir jāizvēlas SLActive implants – pētījumi rāda, ka, noslogojot implantu uzreiz pēc ieskrūvēšanas, komplikāciju risks samazinās divas reizes, ja tiek izmantota SLActive virsma [7] .

[1] Wennerberg et al., 1996.; [2] Rupp F. et al., J Biomed Mater Res A., 2006.; [3] Schwarz, F. et al., J Clin Periodontol., 2008, Rausch-fan X et al., Dent Mater., 2008;[4]Hotchkiss et. al., 2016, Lee R et al., 2016.; [5] Lai H.C. et al., 2009, Schwarz, F. et al., 2008, Lang, N. P. et al., 2011.; [6] Heberer et al., 2011, Khandelwal et. al., 2013, Nelson et. al., 2016.; [7] Stoker et al., 2011, Roccuzzo & Wilson et al., 2009.


RAŽOTĀJS, KURAM VAR UZTICĒTIES

Straumann – lielākais zobu implantu ražotājs pasaulē. Straumann ir zobu implantoloģijas aizsācējs, kurš ir izstrādājis un patentējis daudzas inovatīvas tehnoloģijas. Straumann ražo ekskluzīvus zobu implantus, atgriežot smaidu miljoniem cilvēku visā pasaulē jau vairāk kā 60 gadus.

Straumann Latvijā – no 2007. gada. Visaugstākā kvalitāte un vislabākie rezultāti nodrošina to, ka katrs trešais Latvijā ievietotais zobu implants ir ražots Šveicē.

Straumann kompānija sadarbojas ar vairāk kā 150 universitātēm visā pasaulē. Veiktie zinātniskie pētījumi (vairāk kā 3000) apstiprina Straumann implantu uzticamību.

Straumann pārstāvniecības atrodas vairāk kā 70 valstīs visā pasaulē, tādēļ, lai arī kurp Jūs dotos, un lai kas notiktu, vienmēr atradīsies zobārsts, kurš strādā ar Straumann implantu sistēmu un varēs jums palīdzēt.

Straumann lepojas ar savu Šveices kvalitāti. Implanti tiek ražoti modernā rūpnīcā Šveicē, reģionā, kas pazīstams ar tādiem pulksteņu ražotājiem kā Rolex, Longines un citiem augstākās kvalitātes izstrādājumiem.


STARPTAUTISKA APŅEMŠANĀS VISAM MŪŽAM

Straumann apņemas, ka zobu implanta izņemšanas nepieciešamības gadījumā jūsu ārstējošais ārsts tiks nodrošināts ar jaunu zobu implantu un protezēšanas detaļu jūsu pārārstēšanai. Tuvākais Straumann pārstāvis piegādās vajadzīgos materiālus un par tiem jums nebūs jāmaksā (taču Straumann nekompensē pārārstēšanas izdevumus).

60 gadu ilgā Straumann vēsture un pārstāvniecības vairāk kā 70 pasaules valstīs ļauj ticēt, ka pacienti nepaliks bez palīdzības, lai kur arī atradīsies un lai arī cik ilgs laiks pēc operācijas būs pagājis.

STRAUMANN apņemas neierobežotu laiku apmainīt protezēšanas metāliskās daļas, Novaloc protezēšanas daļas desmit gadus un keramiskās protezēšanas daļas piecus gadus pēc protezēšanas veikšanas.

 Straumann Roxolid SLActive implanti uzrāda vislabākos ieaugšanas rezultātus. Zobārstniecības klīnikas var jums sniegt papildus garantijas, ja zobu atjaunošanai izvēlēsieties tieši šos implantus.

Straumann izstrādājumi ir pārbaudīti zinātniskos pētījumos un atbilst šādai produkcijai izvirzītajām augstākās kvalitātes prasībām, tomēr Straumann negarantē, ka jūsu organisms pieņems Straumann izstrādājumu, jo cilvēka organisms ir īpašs un dažādu iemeslu dēļ tam var būt nesaderība ar izstrādājumu neatkarīgi no izstrādājuma kvalitātes. Tomēr arī tādā gadījumā Straumann apņemas piegādāt zoba implantu bez maksas (nefinansējot pārārstēšanu).

Straumann saistības ir spēkā tikai tad, ja tiek ievērotas izstrādājumu lietošanas instrukcijas prasības un ārsta norādījumi par šo izstrādājumu kopšanu un higiēnu.


AR STRAUMANN STRĀDĀ VISLABĀKIE SPECIĀLISTI

Aicinām izvēlēties un sazināties ar zobārstu, lai noskaidrotu par jums vispiemērotāko ārstēšanu!

Ārstu un klīniku sarakstu, kas jums varēs palīdzēt,  jūs atradīsiet šeit: ZOBĀRSTI