Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat Straumann sīkdatņu politikai.
ZOBU IMPLANTI: KĀPĒC LĒTĀK TOMĒR NAV LABĀK?
Zobu implanti tiek uzskatīti par lielu sasniegumu zobārstniecībā. Tie palīdz atgūt veselīgus un skaistus smaidus visā pasaulē un veiksmīgie rezultāti pārliecina, ka zobu implantācija ir labākais risinājums trūkstošu zobu atjaunošanai.

Tomēr šie veiksmes stāsti nav nejauši gadījumi: tas ir mērķtiecīgas darbības rezultāts. Viena no tām: uzticama implantu ražotāja izvēle. Šī svarīgā nosacījuma ignorēšana var radīt bēdīgas sekas.

Vēloties ietaupīt, rezultātā pārmaksājat 01/02

Mūsdienās ir daudz implantu ražotāju, tāpēc izvēlēties var būt grūti. Stomatoloģijas centra BF-ESSE zobārsts Aleksandrs Kvjatkovskis stāsta par pieredzi ar pacientiem, kas vēloties ietaupīt, rezultātā pārmaksā.

“Gadās pacienti, kuriem zemāka cena ir vienīgais izvēles kritērijs, neiedziļinoties zobu implantu īpašībās un atšķirībās. Vēlos atzīmēt, ka taupīt uz veselības rēķina ir riskanti. Acīmredzami, ja implanta cena ir atšķirīga, atšķiras arī to kvalitāte. Izvēloties nezināmus implantus, par kuriem nav atrodama informācija, jūs palielinat risku, ka implants var neieaugt vai kalpot īsu laiku. Lētākās alternatīvas nav pietiekami izpētītas, tās nevar nodrošināt ilglaicīgus rezultātus un sniegt garantiju. Runājot par izmaksu ietaupījumu, rezultātā ir milzīga pārmaksa, jo implantācijas procedūra ir jāatkārto vēlreiz. Bet, manuprāt, skumjākais ir tas, ka pacientam atkal ir jāpiedzīvo ķirurģiskā iejaukšanās.

Aicinu aizdomāties arī tos pacientus, kuri dodas veikt zobu implantāciju uz kaimiņvalstīm, jo tur it kā ir lētāk. Atcerieties, ka pēc implantācijas būs nepieciešamas pārbaudes vizītes pie jūsu ārstējošā ārsta. Turklāt mēdz gadīties, ka kaut kas atskrūvējas vai ir jāpielabo, tad cik ērti un cik lēti tas jums beigās būs? ” jautā zobārsts.

Kāpēc implantu cenas atšķiras? 02/02

“Zobu implantu varam salīdzināt ar mājas pamatiem. Šī titāna skrūve aizvieto zobu sakni un kļūst par mākslīgā zoba pamatni. Tāpēc ir vērts sīkāk izpētīt implanta īpašības,”iesaka Dr.Kvjatkovskis.

“Implantu cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem. To nosaka gan esošo materiālu kvalitāte, gan nepārtrauktie pētījumi, kas tiek veikti, lai turpinātu attīstību un uzlabojumu radīšanu. Lai nodrošinātu, ka implants neizraisa infekcijas vai alerģiskas reakcijas, ir svarīgi nodrošināt rūpīgu un atbildīgu implanta ražošanas procesu.

Mēs sadarbojamies ar Šveices implantu ražotāju Straumann, kas ir viens no populārākajiem pasaulē. Šo implantu kvalitāte un ilgtermiņa rezultāti nav tukši solījumi, bet gan uz pierādījumiem balstīti fakti.

Pirmkārt un galvenokārt, pacientu drošību garantē pētījumi. Tāpat drošību mums dod mūža garantija un izcili ieaugšanas rādītāji. Jāatceras, ka zobu implantācijai ir nepieciešams ne tikai zobu implants, bet arī dzīšanas skrūve un protezēšanas balsts. Šo detaļu savienojuma vietas kvalitātei ir ļoti svarīga nozīme.

Tāpēc mans ieteikums ir, pirms izvēlēties zobu implantu ražotāju, rūpīgi pārdomājiet, ko vēlaties: īslaicīgu prieku vai drošu un ilgmūžīgu risinājumu,” sarunu noslēdz Dr.Aleksandrs Kvjatkovskis.