Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat Straumann sīkdatņu politikai.
PAR ZOBU IMPLANTU KOPŠANU
Zobu implanti ir ilgtermiņa ieguldījums kvalitatīvai dzīvei.

Pacienti, kas ir veikuši zobu atjaunošanu ar implantu palīdzību, jau ir par to pārliecinājušies: beidzot ir pārstājuši izvairīties plati smaidīt un var ēst cietu ēdienu! Neērtības ir nomainījusi ikdienas prieku baudīšana. Taču tas nenozīmē, ka var aizmirst par mutes dobuma kopšanu! Lai kādu dienu bezzobu problēma neatkārtotos, zobi un zobu implanti ir rūpīgi jākopj.

Zobu implantu kopšana 01/02

Zobu kroņi uz implantiem gandrīz nemaz neatšķiras no dabīgajiem zobiem, arī to aprūpe ir ļoti līdzīga. Tiesa, ar zobu implantiem vajadzētu būt vēl rūpīgākiem, jo ​​aplikums ap implantiem mēdz uzkrāties ātrāk nekā ap dabīgajiem zobiem. “Īpaša uzmanība ir jāpievērš vietām ap smaganām un starp zobiem. Pārtika uzkrājas zobu starpās un, ja tās neiztīra, baktērijas var izraisīt iekaisumu un ietekmēt to, vai implants kalpos ilgi,” skaidro klīnikas ELECTA zobārste un vadītāja Dr.Jeļena Saleniece.

“Ļoti svarīgas ir profilaktiskās vizītes pie zobārsta. Pirmā gada laikā pēc implantācijas pacientam ieteicams apmeklē zobārstu apmēram ik pēc 3 mēnešiem, vēlāk ik pēc 6-12 mēnešiem. Vizīšu laikā tiek pārbaudīts mutes dobuma stāvoklis, ja nepieciešams, tiek veikts arī zobu rentgens,” turpina zobārste. “Profesionāla mutes dobuma higiēna jāveic 2 reizes gadā. Higiēnists noņem zobu virsmas aplikumu un iesaka, kā pareizi kopt mutes dobumu. Atcerieties, ka rūpīga mutes dobuma higiēna ir priekšnoteikums, lai restaurētie zobi būtu veseli un izturīgi!”

Drošība visam mūžam 02/02

Noteikti ir jāpievērš uzmanība tam, vai implantu ražotājs sniedz garantijas un kādas? Tajos retajos gadījumos, kad kādu iemeslu dēļ zobu implants neieaug (tas notiek tikai 2-3% gadījumu) vai arī, ja ar zobu implantu kaut kas notiek vēlāk: vai ražotājs garantē jaunu implantu bez maksas?

Par Straumann zobu implantiem jūs varat justies pilnīgi droši: Straumann kompānija saviem implantiem piedāvā starptautisku mūža garantiju. Ko tas nozīmē?

“Tas nozīmē, ka jauns implants mums – zobārstiem pacienta pārārstēšanai tiek nodrošināts bez maksas, un pacientam par to nav jāmaksā, veicot atkārtotu implantācijas procedūru,” apliecina Dr.Jeļena Saleniece.