Tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Turpinot pārlūkot šo vietni, jūs piekrītat Straumann sīkdatņu politikai.
KĀ PAREIZI IZVĒLĒTIES ZOBU IMPLANTUS?
Zobu aizvietošana, izmantojot implantus, ir svarīgs notikums gan emocionālā, gan finansiālā ziņā.

Tāpēc cilvēkiem bieži vien rodas jautājums, kura ražotāja implantus izvēlēties? Uz šo jautājumu atbild implantoloģe Jūlija Katkeviča. Zobu implantus mūsdienās piedāvā vairāki simti vai pat tūkstoši ražotāju visā pasaulē – precīzs skaits nav zināms. Diemžēl ir tādi ražotāji, kuri parādās tirgū un pēc neilga laika pazūd, atstājot pacientus bez protezēšanas detaļām un jebkādām garantijām. Latvijā ir pieejami gan Šveices un Vācijas ražotāju implanti, gan arī Itālijas, Korejas, Izraēlas un citu valstu ražotie zobu implanti.

Implanta ražošanas tehnoloģijām ir nenovērtējama nozīme 01/03

Tirgus līderu implanti izceļas ar kvalitāti un veiksmīgas ieaugšanas rādītājiem – to ietekmē materiāls, no kura implanti izgatavoti, implantu virsma, forma un savienojums ar zoba kroni, kā arī izplatība pasaulē. Augstas kvalitātes implanti ir dārgāki nekā mazāk pazīstamu ražotāju implanti. Implantu cena ir cieši saistīta ar investīcijām zinātniskajos pētījumos, klīniskajos testos, nepārtrauktās inovācijās.

Implantu ievieto žokļa kaulā, un tas ir paredzēts vairāku desmitu gadu ilgai intensīvai lietošanai, tāpēc ārkārtīgi liela nozīme ir implanta kvalitātei un zobārsta pieredzei zobu implantoloģijā.

Implanta ražošanas tehnoloģijām ir nenovērtējama nozīme 02/03

Zobu implantus izgatavo no titāna, cirkonija vai to sakausējuma. Šie metāli ir bioloģiski saderīgi ar cilvēka audiem. Šveices ražotājs Straumann izmanto unikālu patentētu titāna – cirkonija sakausējumu “Roxolid”. Šiem implantiem ir izcils ieaugšanas rādītājs – 98,4%, un tie ir daudzi izturīgāki nekā parastie titāna implanti.

Otrs svarīgs aspekts ir implanta virsmas īpašības, kas nodrošina veiksmīgu tā ieaugšanu žokļa kaulā. Zobu implantiem ir poraina virsma SLA, kas, kā liecina pētījumi, garantē labāku un ātrāku implanta ieaugšanu. Lai sasniegtu pilnību, “Straumann” radīja īpašu implanta virsmu SLActive un paaugstināja implantu ieaugšanas rezultātus vēl nebijušā līmenī. SLActive virsma intensīvi stimulē ieaugšanas procesus, mazina iekaisuma risku, paātrina jauna kaula veidošanos. Rezultātā implanta ieaugšana norit divas reizes ātrāk – viena mēneša laikā, un implanta veiksmīgas ieaugšanas rādītāji pieaug līdz 99-100%.

Tā kā zoba implants ir zoba saknes aizvietotājs, tam jābūt ļoti stabilam. Implanta stabilitāti nosaka tā dizains jeb forma un implanta vītne. “Straumann” implantu dizains un īpašā vītnes forma padara tos universālus un ievietojamus jebkura blīvuma kaula audos. Pie tam “Straumann” piedāvājumā ir arī visīsākais implants pasaulē – tikai 4 mm garš! Šis implants domāts pacientiem ar ļoti mazu kaula apjomu. Tas ir ļoti būtiski, jo žokļa kaula apjoma ķirurģiska palielināšana ne vienmēr ir iespējama. Pie tam veiksmīgas implantācijas priekšnoteikums ir minimāli invazīva pieeja.

Ļoti svarīgs ir arī implanta un protēzes daļas savienojums (zoba kronis). Šim savienojumam ir jābūt ārkārtīgi precīzam, lai košanas spēku ietekmē nebūtu nekādu mikrokustību, kas varētu izraisīt implanta zaudēšanu. Arī šajā ziņā “Straumann” var lepoties ar pārliecinošu Šveices precizitāti.

Ārsti izvēlas uzticamus implantus 03/03

Zobārsti dod priekšroku tieši “Straumann” implantiem, jo zina, ka uz tiem var droši paļauties. Ārsti uzskata, ka var uzticēties tikai tiem ražotājiem, kuri veic regulārus pētījumus. “Straumann” ir ne tikai izstrādājis, bet arī patentējis daudzas inovatīvas tehnoloģijas, uzņēmums ir veicis vairāk kā 3000 zinātniskus pētījumus, kas pierāda izstrādājumu kvalitāti.

“Straumann” piedāvā kvalitatīvu, drošu, vienkārši izmantojamu implantu ievietošanas un protezēšanas sistēmu ar iespaidīgu veiksmes procentu. Plašs produktu klāsts, kas nemitīgi tiek paplašināts un pilnveidots, palīdz atrast optimālu risinājumu jebkurā situācijā. Tas ir labākais, ko varu piedāvāt saviem pacientiem,” atzīst Jūlija Katkeviča.

Jūlijas Katkevičas zobārstniecības klīnikā Slokas ielā 59, Rīgā ir pieejama jebkuras sarežģītības pakāpes visu veidu zobu ķirurģija, ieskaitot sarežģītas gudrības zobu izņemšanas operācijas, saknes gala rezekcijas, zobu implantu ievietošanas operācijas. Piedāvātie pakalpojumi: Izmeklēšana, Higiēna, Zobu balināšana, Plombēšana, Endodontija, Ķirurģija un Protezēšana. “Klīniku esam aprīkojuši ar modernu un kvalitatīvu aparatūru pacientu izmeklēšanai un ārstēšanai. Spējam palīdzēt ikvienam pacientam! ” apstiprina Dr. Jūlija Katkeviča.

Informācija par klīniku ir atrodama mājaslapā www.diennaktszobarstnieciba.lv.

Kopumā pasaulē “Straumann” tiek pārstāvēts vairāk kā 70 valstīs. Tādēļ, lai arī kurp jūs dotos, noteikti atradīsiet zobārstu, kurš strādā ar Straumann implantiem un varēs jums palīdzēt, ja tas būs nepieciešams. Tieši tāpēc pieredzējuši stomatologi saviem pacientiem iesaka Straumann ražotos implantus.

Un visbeidzot – nekautrējieties uzdot jautājumus par implantiem savam zobārstam. Veselīgs un skaists smaids ir pieejams ikvienam!