< Atpakaļ

Zobu implantācijas cenas

Ārstēšanai ar implantiem ir viena no visaugstākajām veiksmes prognozēm medicīnas sfērā – 92-99%. Tādēļ zobu implantāciju var droši izvēlēties. Bet iesakām pievērst uzmanību, kāds zobu implants Jums tiks ievietots. Kā rāda visapjomīgākais pētījums pasaulē (2765 pacienti, 11311 implanti, 800 klīnikas, 9 gadi), ko veikusi Gēteborgas universitāte Zviedrijā, implanta mūžs ir atkarīgs no tā ražotāja. Straumann implanti tika zaudēti no 6 līdz 60 reizēm retāk, salīdzinot ar citu ražotāju implantiem. Citiem vārdiem – netika zaudēti vispār. Bet kvalitātei ir sava cena un tam ir jāpievērš uzmanība:

SLActive Straumann Roxolid SLActive implants

Šis unikālais implants atšķiras ar savu virsmu. Par cik tas tiek ražots vakuumā un uzglabāts slēgtā iepakojumā, tad implanta virsma ir absolūti tīra, implants nav bijis kontaktā ar gaisu un gaisā esošiem piemaisījumiem. Turklāt implantam ir īpašs pārklājums, kas piesaista asinis un stimulē kaula veidošanos. Pēc šāda implanta ievietošanas kauls sadzīst divreiz ātrāk un tādējādi implanta zaudēšanas risks tiek samazināts divas reizes. Šis implants tiek īpaši rekomendēts pacientiem, kas smēķē, kam ir sistēmiskas saslimšanas (kā diabēts, osteoporoze) vai kas vienkārši vēlas sev labāko pasaulē.

Zobu implanta izmaksas: no 750 EUR

Uzzināt vairāk:   SLActive

Roxolid Straumann Roxolid SLA implants

Straumann implanti tiek izgatavoti no patentēta sakausējuma Roxolid, kurš ir par 30% izturīgāks un kam ir vislabākās spējas integrēties cilvēka organismā. Implantiem ir unikāla virsma, dizains un savienojuma vieta ar protezēšanas daļu. Tie tiek ražoti Šveicē unikālas kvalitātes kontroles sistēmā. Straumann uzņēmumam ir jau 60 gadi, tas ir implantu ražošanas pionieris un pasaulē lielākais implantu ražotājs. Straumann produkcija pieejama vairāk kā 80 pasaules valstīs. Katrs trešais zobu implants, ko ievieto pacientiem, ir Straumann implants.

Zobu implanta izmaksas: no 650 EUR

Uzzināt vairāk:   Roxolid

Titāna implants

Pasaulē eksistē vairāk kā 1800 zobu implantu ražotāju. Implantus izgatavo no dažāda veida titāna, kas ir vājāks par Straumann Roxolid sakausējumu. Atšķiras arī implanta virsmas un dizaina kvalitāte, kā arī precizitāte savienojuma vietā ar protezēšanas daļu. Tas atstāj ietekmi uz ārstēšanas veiksmi un ilgmūžību. Vienam ražotājam ir liela pieredze un ļoti labi rezultāti, citam daudz pieticīgāki. Tas ietekmē implanta cenu.

Zobu implanta izmaksas: no 550 EUR