<Atpakaļ

Keramiskie zobu implanti – maksimālai estētikai

Mūsdienās, kad zobu implantācija ir kļuvusi par standarta risinājumu trūkstošu zobu aizvietošanai, pacientu prasības kļūst krietni augstākas nekā tikai zobu implanta veiksmīga ieaugšana kaulā. Galvenā nepieciešamība – nevainojama estētika.

Sejas, mutes un žokļu ķirurgs Edgars Sēja raksturo salīdzinoši jauno un moderno risinājumu – keramiskos jeb cirkonija zobu implantus, ko zobārstniecības speciālisti piedāvā klīnikā SMAIDA LĪNIJA, lai apmierinātu savu pacientu vēlmes.

Keramisko implantu īpašības.

Šī implantu sistēma ir 12 gadus ilgu pētījumu un tehnoloģiju attīstības rezultāts un atbilst visaugstākās kvalitātes standartiem.

 

Estētika.

Ar Straumann keramiskajiem implantiem pat visprasīgākie pacienti var būt gandarīti, jo materiāls, no kā šie implanti tiek ražoti, ir visdabīgākais un estētiskākais.

Keramiskie implanti tiek ražoti no cirkonija keramikas (Y-TZP) un ir dabīgi baltā krāsā.

Dabīgums.

Ir pacienti, kuriem ir alerģija pret metālu. Ievietojot titāna implantu, šādiem pacientiem var rasties alerģiskas reakcijas, un pastāv implanta zaudēšanas risks. Šajos gadījumos keramiskie implanti būtu pareizā izvēle zobu atjaunošanai.

Salīdzinot ar titāna implantiem, keramiskais implants ir arī daudz saderīgāks ar mīkstajiem audiem. Smaganas būs daudz veselīgākas, jo asinsrite ap cirkonija-keramikas materiālu būs labāka.

Vēl viens aspekts: ap šiem implantiem mazāk uzkrājas aplikums un šis aspekts ir svarīgs implantu ilgtermiņa veiksmes faktors.

Izturība.

Šiem implantiem ir pat augstāka mehāniskā izturība nekā titāna implantiem. Ražošanas process ietver katra implanta mehāniskā spēka pārbaudi un tikai tie implanti, kas to ir izturējuši, nonāk pie zobu implantologa.

Plašais klāsts.

Keramiskie implanti ir dažādos izmēros un piemēroti ikviena pacienta anatomijai.

“Kombinācija, ko veido Šveices kvalitāte, precizitāte, izturība un klīniskā veiksme (97,6%), mūs rosina piedāvāt šos implantus mūsu klīnikas pacientiem un palīdz apmierināt visprasīgāko pacientu vēlmes. Tie, kas izvēlas atjaunot zobus ar cirkonija implantiem, var būt pārliecināti, ka šis materiāls neradīs nevēlamas reakcijas vai kairinājumu. Turklāt ražotājs ir attīstījis tehnoloģijas, kas ļauj mums plānot operācijas digitāli un pielietot daudzveidīgus ārstēšanas protokolus”, paskaidro Dr.Edgars Sēja.